Video Prodüksiyon Hizmeti

İşletmeye Özel
Video Prodüksiyon
Reklam & Tanıtım Filmleri

Tanıtım Filmi

İşletmenize özel tanıtım filmleri yapıyoruz. Mevcut görsel yada video kayıtlarını ile hazırlanan bu çalışmalar internet ve televizyon ortamına uygun olarak yapılır.

Tanıtım Filmi Reklam & Tanıtım Filmi
Reklam Filmleri

Ürün yada hizmetlerinizin tanıtımı için, ürün ve hizmetinize özel tanıtım videoları hazırlıyoruz. Nasıl kullanılıyor? yada nedir videonuzda herşeyi anlatabilirsiniz.

Reklam Filmleri Size özel reklam filmleri
Özel Video Prodüksiyon

Size özel olarak istediğiniz prodüksiyonu hazırlayabiliriz. Özel kurgu ve montaj işleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Özel Kurgu & Montaj Özel Kurgu & Montaj işleri

01 Video Prodüksiyon Hizmeti

Google gibi popüler arama motorlarında üst sıralarda yer almanın en etkili yollarından biri tanıtım videosudur. 8 yıllık sektörel tecrübemiz ve SEO hizmet geçmişimiz ile size geri dönüş garantisi verebiliriz. Video portallarında, sanal mecralarda yada dijital platformlarda paylaşmak üzere 1080p yada 4k seçenekleri ile tanıtım videoları yapıyoruz. Bu videoları After Effect ile tasarlıyoruz ve kullanımınıza sunuyoruz.

Tanıtım videolarınız infografik, video motion yada White board seçenekleri ile size sunuluyor. Tanıtım videonuzun yapım aşamaları size sanal platformumuz üzerinde an an görüntüleniyor. Eğer elinizde ürün yada hizmetinize ait video yada fotoğraf varsa, tanıtım videosu yaptırmak için beklemenize gerek yok. Metaryalleri bizimle paylaşın, gerisini Ajans Feedback yapar.

Örnek videolarımızı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Video Prodüksiyon hizmeti ve detayları için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Çekim hariç Video Prodüksiyon Hizmeti için, bize içerikleri göndermeniz, Çekim dahil Video Prodüksiyon Hizmeti için, bize çekilecek materyalleri temin etmeniz gerekmektedir.


Yandex.Metrica