İçerik Danışmanlığı

Semantik
İçerik Danışmanlığı

Makale Hizmeti

Sektörünüze ve hizmet verdiğiniz alana uygun, Google dostu makaleler yazarız. Google her makaleyi sevmez, bizimkiler hariç...

Makale Hizmeti Semantik Makale Hizmeti
Çekiliş & Kampanya Yönetim

Web siteniz yada sosyal medya hesaplarınız için kampannya ve çekiliş oluşturur, yönetir ve raporlarız. Siz sadece yükselişi izleyin.

Çekiliş Kampanya Çekiliş ve Kampanya Hizmeti ve Yönetimin
Editörlük Hizmeti

Sosyal medya hesaplarınızda yada web siteniz üzerindeki yazıları özgünleştirir, güncelleriz. Google özgün olmayı her zaman sever.

Editörlük Hizmeti Web Sitesi & Sosyal Medya
Editörlük Hizmeti

01 İçerik Danışmanlığı & Makale Hizmeti

Google'da üst sıralarda yer almanın altın kurallarından biri de özgün içeriklere sahip olmaktır. Özgün içerikli bir web sitesi kopya içerikli bir web sitesi ile kıyas dahi edilemez. İçerikler oluşturulurken ilgili kelime öbekleri ve terimler kullanılmalıdır.

Biz, Ajans Feedback ailesi olarak Google'ın hangi makaleleri sevip sevmediğini iyi biliyor ve işimizi one göre yapıyoruz.

Semantik makaleler ile web sitenizin içeriği dolduruyoruz. Örnekle açıklamak gerekirse; uzun yıllardır hizmet verdiğimiz otomotiv sektörü için, örnek bir makale yazılacak. Makalenin içeriği otomotiv sektörü ile alakalı olmalı ve yine bunun yanı sıra yazılacak makale içerisinde otomotiv sektörü ile alakalı teknik terimler yer almalı. Fakat tüm bunlar yapılırken, tekrara düşen cümleler yada anlamsız cümleler kurulmamalı. Örnek üzerinden devam edecek olursak,

Makale içerisinde, şarf, dingil, triger yada aks gibi teknik terimler geçmeli ki Google botları tarafından okunacak makale için Google, bunu yazan uzman biridir desin.

Tüm bu içerikler oluşturulduktan sonra, sitenizde yada site dışında ilgili yerlere yerleştirilir. Fakat asıl iş bundan sonra botlara makaleleri istediğiniz şekli ile okutmaya kalır. Makalelerin Google botları tarafından istediğiniz şekilde okunmasını sağlamak bizim işimiz.


02 Örnek olarak yazılan aşağıdaki makaleyi inceleyebilirsiniz.

Makale, içerik danışmanlığı hizmeti ve semantik makale kelimelerinde üst sıralarda çıkmak için yazılmıştır. (Bunu makalenin başında yazarak Google'a amacımızı belli etmiş oluyoruz ama örneklendirmek zorundayız)

Semantik makaleler, sektörel bazlı olarak tasarlanan ve yazılan teknik bilgi ve kullanıcıya faydalı olabilecek içeriklerden oluşan makalelerdir. Semantik makale hizmeti, içerik danışmanlığı hizmeti içerisinde verilmektedir. İçerik danışmanlığı hizmeti kapsamında web sitenizde yer alacak içeriklerin düzenlemesi yada oluşturulması yer alır. İçerik danışmanlığı hizmeti almadan önce bir web sitesine sahip olmalısınız, çünkü içerik danışmanlığı yada içerik danışmanlığı alt hizmeti olarak verilen semantik makaleler sadece sanal ortam ve sanal botların dilinden yazılır ve kullanıma uygundur.

Makale hizmetini sağlıklı olarak alabilmeniz için, hizmet verdiğiniz yada satışını yaptığınız ürünü içerik danışmanlığı hizmeti aldığınız firmaya iyi tanıtmalısınız. Çünkü yazılacak semantik makaleler, ürün yada hizmetleri tam ve eksiksiz olarak tanıtırken, okuyucuyu (botu) sıkmamalı, tekrar düşmemeli ve ilgili kelimeleri içermelidir. Tüm bunları bir yerde harmanlayacak olursak, ortaya çıkacak semantik makaleler, ürün yada hizmet hakkında eksiksiz bilgi veren, ürün yada hizmetinizi tanımlayabilen, tekrara düşmeyen, okuyucuyu sıkmayan ve teknik terimler içeren makaleler olacaktır.