Marka Danışmanlığı

Kurumsal Kimlik
Marka Danışmanlığı

Kurumsal Kimlik

Firmanız için kurumsal kimlik çalışmaları yapıyoruz. Renklerin ve tasarımın gücü ile kurumsal kimliğinizi yaratır, sizi bir adım öne taşırız.

Kurumsal Kimlik Kurumsal Kimlik Hizmeti
Marka Danışmanlığı

İş planınızı bize anlatın yeter. Sizin için sektörel araştırma ve tescil araştırması yapalım ve markanızı yaratmak için çalışalım.

Marka Danışmanlığı Marka Danışmanlığı
Patent & Marka Tescil

Marka ve ürünlerinizin yasal tescil durumunu kontrol eder, markanız için ilgili mecralara başvurusunu ve takibini yaparız.

Marka Patent Tescil Marka & Patent Tescil Hizmeti

01 Marka Danışmanlığı

Sıfırdan işletme kuracaksanız yada işletmenize bir yenilik getirmeyi planlıyorsanız, yapmanız gereken ilk iş, kurumsal kimlik çalışması olmalıdır. Temeli sağlam yapılara benzetilir kurumsal kimlik çalışması. Firmanız için yaratılacak kurumsal renkler, logolar yada maskotlar ile başlayacağınız bu yolda, profesyonel bir danışmanlık hizmeti sizi bu sıkı süreçte rahatlatıyor olacaktır.

Sizin yerinize biz düşünelim; ekibimiz tarafından yapılacak sektörel araştırma ve rakip analizi sonucunda rakiplerin önüne çıkmak için yapılması gerekenler listelenir, sonrasında akılda kalıcı renkler ile markanız yaradılış sürecine girer. Markanızın oluşturulma sürecinde, bulunduğunuz demokrafik konum ve hitap ettiğiniz kesim göz önünde bulundurulur.

Marka danışmanlığı hizmeti verdiğimiz bi süre boyunca, Google gibi popüler arama motorlarında insanların yarattığımız markaları aramaları bizi mutlu ediyor. Marka bilinirliği reklamlar, kurumsal kimlik çalışmaları, içerikler ve diğer hizmetlerimiz ile birleşince tek elden çıkan bir dev gibi oluyor. Bu sebeple işinizin kontrolünü tek bir firma üzerinden yapmanın faydasını da görüyorsunuz.

Marka danışmanlığı ve kurumsal kimlik danışmanlığı hzmetlerimiz, sektörel zorluklar yada rekabetlere göre kimi zamanda demografik yapı yada toplumsal yapıya göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle bize ileteceğiniz talep formlarında lütfen konuyu detaylı olarak anlatın ki size daha sağlıklı bir şekilde yardımcı olabilelim.

Ajans Feedback olarak piyasaya kazandırdığımız markalar ile gurur duyuyor ve bunlara yenilerini ilave etmek için sabırsızlanıyoruz...