Ajans Feedback | Müşteri Yorumları

Mutlu müşterilerimizden, hakkımızda görüşleri

Ajans Feedback ile uzun zamandır çalışıyoruz. Son çalışmamız Almira Manisa Şubesi için oldu. Web tasarım & yazılım hizmeti aldık. Öncesinde de Google Reklam danışmanlığı konusunda bize ipuçları ve destek verdiler. Teşekkür ederiz.

Alperen - Almira Rent a Car Manisa

Ajans Feedback'ten SAAC Gold web sitemiz için tasarım ve yazılım hizmeti aldık. Uzun zamandır da hosting ve bakım onarı hizmeti alıyoruz. Ek olarak web sitesi yönetimimizle de ilgileniyorlar. Hizmetlerinden memnun kaldık.

Cemal Öztürk - SAAC Gold & Jewellery

Dynomoss Manisa şubesi için Ajans Feedback’ten Google reklam danışmanlığı hizmeti aldık. Reklamlarımızı uzun zamandır kendimiz yönetiyoruz. Bize Google reklamları yönetimi ile ilgili bir eğitim verdiler. Google reklamları sayesinde ciromuzu %40 oranında arttırdık. Teşekkür ederiz.

Mustafa Girgin - Dynomoss Manisa

Ajans Feedback ile 2 yıldır çalışıyoruz. Genç ve o dinamik ekibi ile her işi zamanında teslim ederler ve her işe ilk işleri gibi özenirler.

Başarısız oldukları tek alan dans :)

Elif Bostancı Doğan - Dans Akademi

1 yıldır Google Adwords Reklam faalietlerini yöneten dinamik arkadaşlar. Aylık raporlama ve takip konusundaki ilgileri reklam bütçelerimizin düşmesini sağlıyor. Ayrıca hedeflediğimiz ciroya %20 oranında katkıda bulunuyorlar.

Ferdi Ünsal - Blue White

Yaklaşık 4 yıldır Feedback ile çalışıyorum. Birlikte bir sürü iş yaptık. Gerçektende, işlerime kendi işleri gibi sahip çıktılar ve bazen benden çok takip ettiler. Düzenli olarak satışlar nasıl gidiyor diye sormaları bile insanı mutlu ediyor.

Berker Melih Topal - BM Advertising Agency

Reklam ve Yazılım işleri için çalıştığımız firma, ilgili ve işinde iyi arkadaşlar. Gönül rahatlığı ile işlerinizi verebilirsiniz. Teşekkürler

Mehmet Çoban - Tatlı Tatlı

Teşekkürler Emin bey'e işletmemin Google'da reklamlarını yapıp bizi bir yerlere getirdi.

Arzu Yasin - Hanzade Elit Kaftan