Ajans Feedback | Hakkımızda

Biz kimiz? Kaç yıldır ne yapıyoruz? Yapıyoruz da nasıl yapıyoruz?

2005 yılından beri Türkiye'nin bir çok yerinde hizmet veriyoruz. O yıldan bu yana 400'ü aşkın müşteri edindik.

Yazılım ile uğraşmaya genç yaşta başladık, ne mutlu ki hala genciz. Bozulan klavyelerimizi tamir edemesek de, kendimizi bir çok alanda geliştirdik.

Bizim için en önemli husus devamlılık ve güvendir. Referanslarımızın arkasında durup, takip etmemiz gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü onlar bizim tek reklamımız Yaptığımız her işi kendi işimizmiş gibi görüyoruz.

Sektörde dolu dolu 15 yıllık tecrübe

2005 yılında Freelance hizmet verdiğimiz dönemlerde Ajans Feedback bir freelancer ailesi olarak sektörde yerini aldı.

Daha sonra 2 yıl kadar Isparta'da, 1 yıl kadar Muğla Bordum'da, 2 yıl kadarda İstanbul'da hizmet verdikten sonra, memleketimiz olan Manisa'ya dönüş yaptık.

Bu uzun yolculukta edindiğimiz tecrübeler ve dostluklar ışığında, hizmet hayatımıza İstanbul ve İzmir'deki meeting ofislerimiz ve Manisa merkezli ofisimiz ile devam etmekteyiz.

Uzun yollardan geçtik, dostlar biriktirerek.

Yaptığımız her iş bizimdir.
İşiniz değil, işimizdir.


Anadolu'nun çeşitli yerlerinde kurulmuş yada hizmet veren bir çok büyük firma, dijital işleri için genelde İstanbul'da hizmet veren ajansları tercih ederler. Fakat kalkındırmamız gereken tek şehrimizin İstanbul olmadığı inancındayız. Yapılan maddi yatırımların yanı sıra, hizmet sektöründeki emek ve fikirleri de ülke ekonomisine kazandırmalıyız.

Yaratıcı fikirlerimiz, sektöre getirdiği yenilikler ve dinamik kadromuz ile Ege'nin kalbinden, bir Egeli olarak tüm Türkiye'ye hizmet veriyor ve hizmet kalitemiz ile birlikte, müşteri sayımzıda arttırmayı hedefliyoruz.

Co-Founder / Emin Zeybek

Ajans Feedback Ailesi

 
Emin ZEYBEK Co Founder
Back-End Developer
Merve DURA ZEYBEK Marketing
Manager
Kamber Özdemir Back-End
Developer
Engin Başmaya Front-End
Developer

Ajansımızda kuş, kedi, köpek bulunmamaktadır.
Her canlı doğal yaşam alanında yaşamalıdır, orada güzeldir.