Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Organik
Arama Motoru Optimizasyonu
SEO Hizmeti

Yerinde Ziyaret

Çalışmaya başlamadan önce siteniz, ve ürünününz yerinde incelenir ve ekibimiz tarafından bir rapor hazırlanır.

Yerinde Ziyaret Organik SEO Hizmeti
Site İçi SEO

Siteniz üzerinde gerekli düzenleme ve güncelleme işlemleri yapılır ve siteniz makale ile beslenir.

Site İçi SEO Hizmeti Organik SEO Hizmeti - Site İçi SEO
Site Dışı SEO

İlgili web sitelerinde sitenizin tanıtımını içeren içerikler yayınlanır ve forumlara konular açılır.

Site Dışı SEO Hizmeti Organik SEO Hizmeti - Site Dışı SEO

01 Organik SEO Hizmeti

Ajans Feedback ailesi olarak arama motoru merakımız uzun yıllara dayanır, ve bu işi zevk alarak yaparız. Google'da birşeyler ararken müşterilerimizi görmek bize mutluluk verir.

Organik olarak çalışırız ki kalıcı olabilelim. Taklit yada hileye başvurmayız ki özgün olabilelim.

Arama motoru optimizasyonu işinde yapılacak yada yapılması gereken binlerce aşama bulunmaktadır. Bu noktada doğru iş ve doğru atış yapmak bu aşamaların sırası ve nasıl yapıldığı ile ilgilidir. Diğer başlıklar gibi burada size detaylı bilgi veremeyişimizi yanlış anlamayın. Çünkü nasıl ki her işin bir sırrı var ise bu işinde sırrı bizde saklı.

Kurulduğumuz günden bu yana yaklaşık 120 kadar SEO danışmanlığı hizmeti verdik, ve hemen hemen hepsinde başarıyı yakaladık. Bazen kolay, bazende gerçekten zor kelimelerde İlk sayfalarda hatta ilk sıralarda yerimizi aldık. Müşterilerimizin memnuniyeti için, etkisini görmezlerse, ödemenin iadesi garantisi verdik, ve çok şükür hiç ödeme iadesi yapmadık.

Hizmetlerimiz arasında yer alan "Online Rekabet Analizi" SEO'nun bir alt koludur. Her müşterimiz için önce Online Rekabet analizi yapar daha sonra çalışmaya başlarız.


02 SEO Aşama 1 (Yerinde Ziyaret)

Müşteriyi yerinde ziyaret; tanıtımını, satışını yada optimizasyonunu yapacağımız işi öncelikle kendi işimiz olarak görür, müşterinin imalat yada satış yaptığı yeri incelemek ürünleri tanımak isteriz. Ürünlerin nasıl, ne kadara, kime, ne zaman aralığında, hangi gelir grubuna satıldığı, yada nasıl üretildiği gibi hususlar işimizin sağlığı açısından önemlidir.

Gerekli bilgiler toplandıktan sonra, gerçek pazarda rakiplerin kim oldukları öğrenilir ve gerek görülürse rakiplerin çalışmaları analiz edilir.

03 SEO Aşama 2 (Rakipleri İncele)

Gerek gerçek pazarda, gerek sanal pazarda rakiplerin detaylı bir analizi çıkarılır. Rakiplere göre artılar ve eksiler değerlendirilir ve satış yüzdeleri üzerinden başarı oranı hesaplanır. Gerekli SEO yada reklam çalışmalarının sağlıklı temellerle ilerlemesi için rakiplerin izlenmesi önemli bir unsurdur. Rakiplerinizden bir adım önde olmak için, önce onları geçmeniz gerekir.

Rekabet analizi gerçek pazardan yada sanal pazardan elde edilen bilgiler ışığında raporlanır ve çalışmalara başlanır.


04 SEO Aşama 3 (Site İçi Seo)

İşe öncelikle görünen taraftan (Ajans Feedback dili ile kıyafetten) başlanır. Sitenizin görünen kısmı (front-end) düzenlemeye alınır. Burada yapılacak işlemler için, veri tabanı ve site yönetimine tam yetki istenir, ve yapılacak işlemler müşteri ile paylaşılmaz.

Yapılacak işlemlerin gizliliği noktasında, müşteri talep ederse bir sözleşme imzalanır ve site içerisindeki veri, bilgi, materyalleriniz asla 3. kişilerle paylaşılmaz.

Site görünen yüzü (kıyafet) düzenlendikten sonra, site arka yüzünde çalışmalar başlatılır. Biz buna site diksiyonu adını veririz. Sitenizin Google yada diğer popüler arama motorlarındaki diksiyonu düzenlenir. Bu aşamada sitenizin işlevsel yada yönetici tarafından yönetilen içerikleri bir süre kullanılmaz olabilir. Yine güvenliğiniz için, bilgiler Ajans Feedback tarafından bu süreçte yedeklenecektir.

05 SEO Aşama 4 (Site Dışı Seo)

Site dışı seo çalışması siteniz dışındaki ilgili web sitelerine verilecek tanıtım yazıları, linkler yada yönlendirmeler ile yapılmaktadır. Burada önemli nokta şudur; sitenize dışarıdan bağlantı verilecek diğer web sitelerinin içeriklerinin web sitenizle uyumlu olması gerekmektedir. Bu noktada elimizdeki geniş network ağı devreye girer. Her sektör ve her ürün ile alakalı özgün içerikler ile oluşturulmuş ağımıza web siteniz servis edilir, ve gelişmeler takip edilir.

SEO Arama Motoru Optimizasyonu hizmetimiz için, detaylı bilgi almanız gerekmektedir. Sektörünüz ve faaliyet alanınızı lütfen danışmanlarımıza belirtiniz.