Sosyal Medya Danışmanlığı

Profesyonel
Facebook & Instagram
Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya hesaplarınız profesyonel yönetim kadromuz ile güçlenecek, organik takipçiler ve beğeniler için yaratıcı çözümler sunuyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti
Facebook Reklamları

Facebook reklamlarınızı yönetelim, kurumsal reklam yönetim hesabımız ile reklam bütçelerinizi minimuma, etkileşimi maksimuma çıkarıyoruz.

Facebook Reklamları Facebook Reklam Danışmanlığı Hizmeti
Instagram Reklamları

Instagram reklamlarınızı yönetelim, Instagram sponsorlu reklamlar ve hikaye arası reklamlar ile ürünlerinizi yada sayfalarınızı tanıtın.

Instagram Reklamları Instagram Reklam Danışmanlığı Hizmeti

01 Sosyal Medya Danışmanlığı

Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest ve diğer sosyal medya siteleri günümüzde çok önemli bir yere sahip. Düşük bütçeler ile binlerce kişiye ulaşmak yada kendinizi, firmanızı, hizmetinizi etrafa tanıtmak için kullanabileceğiniz en iyi araçlardan biri.

Sosyal medyanın hayatımıza bu derece dahil olduğu günümüzde, sosyal medya hesaplarınızın yönetimi de ciddi derecede önem kazanıyor. Sosyal medya paylaşımlarınız, sosyal medya içerikleriniz ve raporlamalarınız Ajans Feedback tarafından yapılıyor.

Feedback ailesi olarak her ne kadar kendi tanıtımımızı sosyal mecralarda yapamasak da, müşterilerimize hatrı sayılır geri dönüşler kazandırdık. Tamamen organik içerikler ve organik takipçiler edinmek biraz zorlu bir süreçtir. Sıkıcı ve geri dönüşü uzun zamanda alınan bu süreçte müşterilerimizde çok tartıştık. Hemen geri dönüş beklememeleri gerektiğini bu işin devamlılık ve sabır temelli olduğunu onlara anlattık. Geldiğimiz noktada sosyal medya üzerindeki çalışmalarımız ve referanslarımız güçlendi.

Sosyal medya hesaplarınızın her daim diri, genç ve dinamik kalması, bir yandan da devamlılık ve tutarlılık arz etmesi gerekmektedir. Kurumsal kimlik çerçevesinde yürütülen bu süreçte Ajans Feedback her zaman yanınızda olacaktır. Sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz ile ilgili bilgi almak için bize ulaşın.

02 Daha düşük bütçeler

Bütçelerinizi düşürmek için öncelikle yapacağımız işlem mesai saatleri yada telefon aramalarının cevaplanacağı saatleri hedeflenemektir. Bu hedeflenemeler doğrultusunda reklam süreniz ve bütçeniz kısılır. İnsanların hangi aralıklarda yoğunlukla ilgili kelimeleri aradığı bilgileri de göz önünde bulundurularak, gerek görülürse saatlik bütçe değişiklikleri yapılır.

Böylelikle daha düşük bütçeler ile daha yüksek verim almanız sağlanır.

03 En az harcadığın kadarını kazan!

Reklam kampanyalarınızda bizim için başarı, en az harcadığınız kadarını kazanmanızdır. Örneğin aylık 3.000 lira reklam bütçesi ile oluşturulan bir reklamda minimum geri dönüş 3.000 lira olmalıdır ki başarılı hissedelim. "En az harcadığın kadarını kazan" mantığını yürütürken personeliniz ve bize sunacağı raporlar önemlidir. Bu rapor ve bilgiler ışığında hesaplamalar yapılır ve sizin yerinize reklamlardan geri dönüşlerin ne kazandırdığı tarafımızdan tutulur.