Web Tasarım & Yazılım Hizmeti

Size Özel
Web Tasarım & Web Yazılım

Web Tasarım

Sizin için rakiplerinizi analiz eder, bu doğrultuda size 3 adet şablon sunarız. Sektöre ve iş kolunuza uygun olarak yeni teknolojiler ile çalışılır.

Web Tasarım Profesyonel Web Tasarım Hizmeti
Kişisel Web Sitesi

Sizi tanıtacak bir web sitesi yapmaya ne dersiniz? Özgün tasarımlar ile sanal dünyada tek olun!

Kişisel Web Sitesi Kişisel Web Sitesi Tasarım & Yazılım
Kurumsal Web Sitesi

Size özel yönetim paneli ve içeriklerle, herşeyi sıfırdan yapıyorz. Hazır sistemler kullanmıyoruz, müşterilerimze istediklerini sunuyoruz.

Kurumsal Web Sitesi Kurumsal Web Sitesi Tasarım & Yazılım
Mobil Arayüz

Mevcut sitelerinize mobil arayüz yapıyoruz. Google bunu seviyor! %100 responsive yapı ile tüm cihazlar ile uyumluluk sağlıyoruz.

Mobil Arayüz Mobil Arayüz Tasarımı & Kodlaması
Portal & Haber Sitesi

%100 SEO uyumlu ve yine size özel yazılan portal ve haber siteleri yapıyoruz. Mobil arayüz desteği ile işinizi daha geniş kitlelere ulaştırıyoruz.

Portal & Haber Sitesi Portal & Haber Sitesi Tasarım ve Yazılımı
Özel Online Yazılımlar

Hakim olduğumuz dil ve teknolojilerin bize verdiği güç ile, dilediğiniz sistemi size özel olarak yazabiliriz.

Özel Online Yazılımlar Size Özel Online Yazılımlar

01 Kişisel ve Kurumsal Web Siteleri

Web sitesi sizin sanal dünyaya açılan pencereniz, sanal vitrininizdir. Kimi firmalar sadece sabit yazılar ile ürünlerini tanıtır, kimi firmalar ise sadece görsel ile ürünlerini tanıtırlar. Bu aşamada en önemli unsur web tasarımdır.

Web siteleri standart yada amatör kullanıcılar tarafından kullanılabilirliğine göre değerlendirilir. Ajans Feedback'ten çıkan tüm projeler Feedback CMS kullanır, ve gerek standart gerek amatör kullanıcıların rahat kullanımı üzerine tasarlanır. Web sitesi işlevselliği yada kullanım kolaylığı yönetci bakımından en önemli unsurdur.

Ajans Feedback olarak tasarım & yazılım bilgimizi ve 7 yıllık sektörel tecrübemizi birleştiriyoruz. Feedback CMS alt yapısı ile sadece kişiye yada kuruma özel butik işler üzerine çalışıyoruz.

02 Web Tasarım & Yazılım Hizmeti

Standart web sitelerinden çok sıkıldık. Hazır şablonlar yada temalar üzerinde devrim yaratmaya gerek yok. Biz kendi devrimimizi Feedback CMS ile yaptık. Feedback CMS kodlama yapısı itibari ile Nesnel Tabanlı ve dinamik, yüklü veri tabanları ile hızlı ve entegre çalışabilecek bir yapıdır. Alt yapının işlevselliği yada görünümünden önce optimizasyonuna öncelik verdik, ve minimum Server Load (sunucu yükü) ile maksimum hızı yakalamaya çalıştık.

Feedback CMS ile yaptığımız tüm işler, müşterileri tarafından beğenilerek kullanıldı ve bu süre boyunca hem alt yapımızı kuvvetlendirdik, hem de kendimizi geliştirdik.


03 Web Tasarım

Web tasarım alanında hizmet verdiğimiz 8 yıl boyunca yaptığımız çalışmaların çoğu front-end (ön yüz tasarımı) ve back-end (arka plan kodlaması) ile tek elden çıktı. Bunun yanı sıra bizden web tasarım hizmet almak isteyen müşterilerimize PSD web ara yüz tasarımı ve HTML5 CSS3 web tasarım hizmeti de sunduk.

Web tasarım işi ciddi bir iştir. Çünkü müşterileriniz yada ziyaretçilerinizin gözünde çizeceğiniz izlemin web sitenizin tasarımı ile sağlanır. Amatör bir firmanın profesyonel görünüme sahip bir web sitesinin olmasının etkileri daha önce bir çok müşterimizde gördük. Yine aynı şekilde, profesyonel bir firmanın web sitesinin olmamasını yada web sitesinin amatör görünmesinin kayıplarını da gözlenmedik.

04 Ajans Feedback işini nasıl yapıyor?

Yapacağımız her işi önce kendi işimiz sayarız, daha sonra hizmet verilen sektör yada satılan ürünü ile ilgili piyasa araştırması yaparız. Bu araştırmalar ve Google'dan alınan istatistik verileri doğrultusunda web sitenizi ziyaret edebilecek insanların profilleri çıkarılır. Daha sonra bu insan profilleri ve istatistik verileri doğrultusunda ziyaretçilerden en yüksek verimi almak için, web siteniz için dizgi ve renkleri seçilir. Bu bilgiler doğrultusunda web sitenizin tasarıma başlanır. Dilerseniz, direk HTML + CSS olarak yada PSD olarak tasarımlara başlarız. Oluşacak tasarımların tamamı ve yapılan tüm değişikliklerin müşterimizin gözetiminde olması adına, tüm işlemler online platformda yapılır. Platformun linki iş başlangıcında müşteri ile paylaşılır.


05 Tasarım bitti! Web Yazılım işini Ajans Feedback nasıl yapıyor?

Web yazılım sektöründe hizmet verdiğimiz 8 yıl boyunca bir çok dilde ve fonksiyonel özelliklerde web siteleri ve web tabanlı programlar kodladık. Ajans Feedback'in kurucularından ve senior developer Emin ZEYBEK'in PHP diline katkısı ve destekleri azımsanamayacak kadar çoktur. Hal böyle olunca Ajans Feedback'ten çıkan her iş PHP dili ile kodlanmalıdır ki öyle de olur.

Web tasarım işi tamamlanmış işler, tasarım departmanından çıktıktan sonra yazılım departmanına gelir, yazılım departmanının öncelikli işi, tasarımı dinamik hale getirmek, ve Feedback CMS entegrasyonudur. Feedback CMS entegrasyonu yaklaşık 1 gün kadar sürer. Gerekli güvenlik ve performans testleri yapıldıktan sonra yazılım aşaması başlamaya hazırdır. Müşteriden alınan istekler, ve kullanıcı analizleri doğrultusunda gereken modüller listesi çıkarılır. Bu liste müşteri mutabakatı ile, sözleşme kapsamında yapılmaktadır. Gerekli modüllerin Feedback CMS üzerinde aktif hale getirilmesi sürecinde müşterimizin istekleri göz önünde bulundurulur ve istekler doğrultusunda revizeler yapılır. Fakat bu sürece müşterinin müdahalesi mümkün değildir.