Google Adwords Danışmanlığı

Profesyonel & Sertifikalı
Google
Adwords Danışmanlığı

Arama Ağı Reklamları

Bulunduğunuz ilde, yada hizmet verdiğiniz bölgede Google aramalarında en üst sırada yerinizi alın. Haftalık raporlar ile kontrol sizde olsun.

Arama Ağı Reklamı Google Arama Ağı Reklamcılığı
Sertifikalı Danışmanlık Hizmeti
Google Görüntülü Reklamlar

Görüntülü reklam ağı ile, hürriyet, milliyet, sahibinden gibi dev sitelerde görünür olun, marka değeriniz ve bilinirliğiniz artsın.
.

Görüntlü Reklamları Googlle Görüntlü Reklam Ağı
Sertifikalı Danışmanlık Hizmeti
Google Mobil Reklamcılık

Mobil reklamlar ile, en popüler oyunlarda reklamlar verin, Play Store'daki ürünlerinizi öne çıkarın. Her telefonda siz olacaksınız.
.

Mobil Reklamcılık Google Mobil Reklamcılık
Sertifikalı Danışmanlık Hizmeti
Google Alışveriş Reklamcılığı

Google aramalarında ürünlerinizi öne çıkarın, kullanıcılara ürünlerinizi doğrudan ulaştırmak için en etkili yöntem alışveriş reklamcılığı

Alışveriş Reklamcılığı Google Alışveriş Reklamcılığı
Sertifikalı Danışmanlık Hizmeti
Video Reklamcılığı

Youtube video önü reklamlar ile, videolar üzerinde reklamlarınızı yayınlıyoruz. Kullanıcıların sıkılmadan izleyeceği tanıtım filmleri yapıyoruz.

Video Reklamcılığı Google Youtube Video Reklamcılığı
Online Rekabet Analizi

Sizin için online rekabet analizi yapıyoruz. Rakiplerinizin tüm artıları ve eksileri detaylı raporlanır. Sonrasında yapılması gerekenler listelenir.

Online Rekabet Analizi Online Rekabet Analizi Hizmeti

01 Google ile satışlarınızı arttırın

Google Adwords reklamlarınızı tecrübeli ellere bırakmak ve kendiniz yönetmek arasında ciddi fark vardır.

Reklamlarınızın profesyonel yöneticiler tarafından yönetilmesi, size daha düşük bütçeler ile daha etkili ve efektif reklamlar sağlar. Google Adwords danışmalığı hizmeti verdiğimiz süre boyunca müşterilerimize adımız gibi geri dönüş vermeye çalıştık.

Başarılı reklam; reklama ödediğiniz ücretin karşılığını alabildiğiniz çalışmadır. Reklamınızın geri dönüşünü, satış yada hizmet talebi olarak almanız gerekmektedir.

Bunun için, personeliniz, çalışma saatleriniz ve çalışma günlerinizi bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra kampanya oluşturulurken hedeflenecek kitle, grup, alanlar, diller, cihazlar, ülke ve şehirler, yaş aralıkları gibi demografik ve özel bilgiler önemlidir. Oluşturulacak kampanyalar düzenli aralıklarla kontrol edilir, ve düzenlenir. Bir süre sonra doğru hedef kitle ve doğru tutarlar yakalanır ve reklam kampanyanız sabitlenir.

02 Daha düşük bütçeler

Bütçelerinizi düşürmek için öncelikle yapacağımız işlem mesai saatleri yada telefon aramalarının cevaplanacağı saatleri hedeflenemektir. Bu hedeflenemeler doğrultusunda reklam süreniz ve bütçeniz kısılır. İnsanların hangi aralıklarda yoğunlukla ilgili kelimeleri aradığı bilgileri de göz önünde bulundurularak, gerek görülürse saatlik bütçe değişiklikleri yapılır.

Böylelikle daha düşük bütçeler ile daha yüksek verim almanız sağlanır.

03 En az harcadığın kadarını kazan!

Reklam kampanyalarınızda bizim için başarı, en az harcadığınız kadarını kazanmanızdır. Örneğin aylık 3.000 lira reklam bütçesi ile oluşturulan bir reklamda minimum geri dönüş 3.000 lira olmalıdır ki başarılı hissedelim. "En az harcadığın kadarını kazan" mantığını yürütürken personeliniz ve bize sunacağı raporlar önemlidir. Bu rapor ve bilgiler ışığında hesaplamalar yapılır ve sizin yerinize reklamlardan geri dönüşlerin ne kazandırdığı tarafımızdan tutulur.

Eğer kazanç yada kar gibi bilgileri bizimle paylaşmak istemezseniz, geri dönüşleri ve başarı oranlarını sadece Google'ın bize sunacağı sanal veriler sayesinde görebiliriz. Başarılı reklam politikası yada başarılı kampanyalar oluşturmak için gerçek veriler kullanılmalıdır.

Google Adwords danışmalığı hizmetimiz aylık danışmanlık ücretleri ile sunulur. Aylık danışmanlık ücretleri reklam bütçeniz ve sektörünüze oranla değikenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için bize ulaşın.