Ubisoft 50.000 Euro ödüllü Hack Temalı Kısa Film Yarışması

Ubisoft 50.000 Euro ödüllü Hack Temalı Kısa Film Yarışması

Yazar: Emin ZEYBEK | 22 Mart 2017 | İnternetten
Ubisoft 50.000 Euro ödüllü Hack Temalı Kısa Film Yarışması

Ubisoft'dan 55.000 dolar ödüllü yarışma. Kendi hack filmini çek yarışmaya katıl!

 
Kendi hack filmini çekerek, Ubisofttan 50.000 dolar kazanma şansı seni bekliyor. Ubisoft Hack temalı video filmlere dikkat çekecek ve bu tarz filmlere teşfik edecek büyük bir yarışma düzenliyor. Ödülde tam 50.000 dolar.
 
Ubisoft Watch Dog Film Festivali için, yapımcılar ve oyun geliştiricileri yarışmaya davet ediyor. İnanılmaz ödüller ve cazip fırsatlar bu yarışmaya katılmanızı sağlayabilir.
 
 
Büyük Jüri (The Big Daddy) ve Jüri ödülleri şunlar;
Birinciye 50.000 dolar nakit ödül
Assassin’s Creed Film Galasına 2 Kişilik Bilet
 
Diğer Finalist Ödülleri ise;
Watch Dogs 2 PlayStation 4 paketi
Playstation 4
Parrot Drone
 
Ubisoft 50.000 dolarlık yarışmanın katılım süreleri ve şartları şu şekilde,
Başvurular 15 Ekim 2016 - 15 Kasım 2016 tarihleri arasında kabul edilecek. Kazananlar ise 17 Kasım 2016 tarihinde resmi olarak Ubisoft tarafından açıklanacak.
 
Yarışma kuralları ise; ubisoft 50.000 dolarlık yarışması için çekeceğiniz hack filmleri 5 saniye ile 5 dakika arasında olmalı. Film içerisinde mutlaka akıllı telefon sahnesi olması gerekmektedir. Çekeceğiniz film mutlaka Hack temalı olmalıdır.
Çekilen filmlerin değerlendirmeleri, "Now You See Me" filminin yönetmeni Louis Leterrier'inde aralarında olduğu jüri tarafından yapılacaktır. Ayrıca yapılacak panelde Wacth Dogs kreatif direktörü Jonathan Morin ve ünlü youtube kanal sahipleri de olacaklar.
 
Ubisoft gelecekte yine benzer temalı filmler yapmak istediğini açıkladı. Belkide yarışmaya katılacak filmlerden ilham alacaklardır yada uzun metrajları için temel atacaklardır.
 
Bu bilgiler Ubisoft tarafından henüz detaylı olarak yayınlanmadı. Önümüzdeki günlerde Ubisoft'tan yarışma ve gelecek planları için detaylı bilgileri bekliyor olacağız. Bizi takip etmeyi unutmayın. Yazının devam serisinde Ubisoft'un çekmeyi hayal ettiği filmden bilgilere de yer vermek isteriz.
 
Yazar

Emin ZEYBEK

Founder & Senior PHP Developer