Mobil Uygulama Geliştirme

Size Özel
AndroId & IOS
Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Sipariş Uygulaması

İşletmenize özel mobil uygulamanız ile, sipariş aalabilir, dilediğiniz gibi kampanya düzenleyebilirsiniz. Üstelik kampanyalarınızı kullanıcılara bildirim olarak gönderebilirsiniz.

Mobil Sipariş Uygulaması Size özel sipariş uygulaması
Kurumsal Mobil Uygulama

Mevcut web siteniz baz alınarak yapıaln mobil uygulamadır. Web sitenizdeki içeriklere mobil kullanıcılar tarafından ulaşılmıyorsa web sitenize özel mobil uygulama yapıyoruz.

Kurumsal Mobil Uygulama Web siteniz mobil uygulama oluyor!
Özel Mobil Uygulamalar

Projeleriniz yada hayalinizdeki uygulamayı marketlere sunmak için buradayız! Dilediğiniz işlevlere sahip mobil uygulamalar için teklif alın. Hepsi özel olarka yazılmaktadır.

Özel Mobil Uygulamalar ANDROİD & IOS platformları için

01 Akıllı Telefonlar "Akıllı Patronlar"

Akıllı telefonlar, akıllı patronlar ve akıllı uygulamalar. Taşınabilir teknolojiler konusunda yer gün gelişen teknolojilerde yer almak sizinde hakkınız. Üstelik bu platformlara dahil olarak şirketinizin prestijini arttırabilir, müşterilerinize erişilebilirlik sağlayabilir ve her kullanıcının cebine girebilirsiniz.

Ajans Feedback olarak Ios ve Android platformlarında dilerseniz, web sitenizin mobil uygulaması, dilerseniz sizin için özel olarak yazılacak mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Peki mobil uygulamalar size ne gibi avantajlar sağlar ve getirileri nelerdir?

Akıllı cihazların hemen hemen herkesin cebine girdiği günümüzde, mobil platformlarda yer almak öncelikle size prestij kazandıracaktır. Bunun yanı sıra web sitenizin mobil uyumluluğu Google açısından büyük önem kazanmıştır. Bu bağlamda yine Google tarafından Play Store dahilindeki web siteleri daha çok sevilmektedir.

Mobil uygulamalarınız birden çok amaç için kullanılabilir. Standart kullanımların dışında, potansiyel müşteri verileri, yada etkileşim ve dönüşüm bazlı reklamlarınız için de kullanıma uygundur.

Mobil uygulamalarımız tüm mobil cihazlar ile uyumludur. İşletim sistemi üzerinde yapılan her güncellemede müşteriye bildirim yapmaksızın uygulamalar yeni sürümlere uygun olacak çekilde güncellenir.

02 Mobil Uygulama Geliştirme


03 Tanıtım bazlı mobil uygulamalar

Tanıtım bazlı mobil uygulamalar ile ürün yada hizmetlerinizi tanıtabilir, kullanıcılara ulaşabileceğiniz bir kapı daha açabilirsiniz. Bunun yanı sıra ürün veya hizmetlerinizi tanıtacağınız mobil uygulamanızı indiren tüm müşteri yada potansiyel müşterilerinize anlık olarak bildirim gönderbilirisiniz.. Kampanya promosyon yada yeniliklerden haberdar olmak isteyen müşterilerinizin web sitenizi düzenli olarak ziyaret etmesine gerek kalmadan, bildirimler sayesinde tüm yeniliklerden haberdar olabilirler.

05 Kullanıcı bazlı mobil uygulamalar

Kullanıcı bazlı mobil uygulamalar elinizin altında her daim ulaşabileceğiniz kullanıcı portföyü yaratmak üzerine kullanılır. Kullanıcıların içerik bilgilerini kayıt olarak görebildiği bu tarz uygulamalar sayesinde elinizde potansiyel müşterilere ait veriler toplanır ve bu veriler daha sonra bir süzgeçten geçirildikten sonra gerekli yada ilgili reklam kampanyalarında kullanıma sunulur.

04 Etkileşim bazlı mobil uygulamalar

Etkileşim bazlı mobil uygulamalar dünyası geniş bir dünyadır. Müşteri yada kullanıcılarınızla nasıl etkileşime gireceğiniz tamamen sizin kontrol ve istekleriniz doğrultusundaddır.

Dilerseniz mobil uygulamanız üzerinden sipariş alabilir, dilerseniz mobil uyglamanız üzerinden ürün satışı yapabilir dilerseniz hizmet teklifi toplayablirsiniz.